Rozwiązania:
Oferowane rozwiązania:Zaawansowana ochrona informacji- Websense Triton- Ochrona WWW- Ochrona poczty- Ochrona informacji- Pobierz WebsenseKlasyfikowanie informacji- Boldon JamesAnaliza logów- Splunk- WebSpyZarządzanie hasłami- FastPassCiągłość działania- Menedżer Planów KryzysowychBezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych- UseCrypt- proCertumFormOchrona przed atakiem- CounterTack Sentinel- Damballa FailsafeBezpieczeństwo sieci- FireMonZarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych (MDM)- MobileIronBezpieczeństwo SAP
CounterTack Sentinel

Wykrywanie i odpowiedź na zagrożenia na stacjach roboczych i serwerach w czasie rzeczywistym

CounterTack Sentinel to zaawansowana platforma do wykrywania i reagowania na zagrożenia w punktach końcowych. Rozwiązanie dostarcza pracownikom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo wyczerpujących danych na temat ataków. Dzięki temu mogą oni szybko zidentyfikować oraz wyeliminować zagrożenia na stacjach roboczych oraz serwerach.

Automatyczny moduł jądra CounterTack zapewnia wgląd niskiego poziomu w podejrzane zachowania na stacji roboczej lub serwerze, bez konieczności obecności użytkownika oraz bez wpływu na wydajność lub stabilność systemu. CounterTack Sentinel nie tylko analizuje zachowanie atakującego, ale także przechwytuje na bieżąco wszystkie zdarzenia będące wynikami ataku. Taki zakres informacji umożliwia zrozumienie kontekstu i dynamiki ataku, co przekłada się na podejmowanie optymalnych decyzji odnośnie zabezpieczeń.

CounterTack Sentinel łączy nadzór w czasie rzeczywistym na poziomie systemu operacyjnego z analizą danych w celu zapewnienia zautomatyzowanego wykrywania zagrożeń, kontekstu oraz wglądu w zakres ataku w obrębie przedsiębiorstwa. CounterTack Sentinel oferuje także zaawansowany zestaw wskaźników, które automatyzują analizę znanych i nieznanych zagrożeń.

Wbudowana oraz zdobyta z czasem wiedza pozwala Sentinelowi w czasie rzeczywistym określić techniki ataków (jak np. wyłączenie systemu antywirusowego, modyfikacja lub obejście firewalla). Jest to przewaga Sentinela nad innymi produktami stosującymi analizę opartą na sygnaturach lub bazujące na białych listach, gdyż takie podejście jest coraz bardziej nieskuteczne.
 
CounterTack Sentinel to:


Najważniejsze zalety CounterTack Sentinel: